Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2021 nadchodzą! - przedłużamy termin zgłoszeń - CUPT

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) już lada dzień. W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Spędź z nami fantastyczny weekend – 17-19 września! DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć!''

zdjęcie w tle FB 10

 

 

 

 

 

 

 

 

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

Akcja DOFE to część szerszej kampanii, którą prowadzi Komisja Europejska. Jej nazwa to #EUinmyregion. Właśnie dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków. To jednak nie wszystko! Dni Otwarte to okazja do zdobycia wiedzy, a także czas świetnej zabawy! Na stronie internetowej pojawią się liczne atrakcje. Na uczestników czekają np. wirtualne spacery, webinary i warsztaty. Wiele miejsc będzie można odwiedzić stacjonarnie i skorzystać z wyjątkowych ofert. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

Spędź z nami weekend!

Zarezerwuj sobie weekend 17-19 września! Właśnie wtedy odbędzie się finał ósmej edycji akcji. Zapraszamy wszystkich do udziału zarówno online, jak i stacjonarnie. Jeśli nie możesz się już doczekać, odwiedź naszą stronę www.dniotwarte.eu i zapoznaj się z naszymi materiałami video. Uwaga! Przedłużamy termin zgłoszeń! Przyjmujemy je do 31 sierpnia br.!

Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zaplanowanych atrakcji.

Koniecznie bądźcie z nami! Zapraszamy!

Konkursy DOFE 2021 - już wystartowały!

Konkurs z myślą o każdym z nas pn. „Bliżej niż myślisz”!

KonkursBlizejNizMyslisz

 

 

 

 

 

 

Jeśli bezpośrednio nie sięgasz po Fundusze Unijne, to nie znaczy, że nie korzystasz z ich efektów. Czasem nawet nie wiesz, jak wiele otaczających Cię miejsc zmieniło się dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej i z budżetu naszego kraju. Rozejrzyj się! Fundusze Europejskie naprawdę są bliżej, niż myślisz! Więcej informacji na temat konkursu na stronie https://dniotwarte.eu/blizej-niz-myslisz.

II edycja konkursu dla Beneficjentów pn. „Pokaż swój projekt”

KonkursPokazSwojProjekt

 

 

 

 

 

 

„Pokaż swój projekt” to II edycja konkursu, którego celem jest promocja efektów wykorzystania Funduszy Europejskich. Założyłeś własną działalność dzięki wsparciu Funduszy Europejskich? Twój innowacyjny pomysł podbija rynek? A może Twoja firma, fundacja, stowarzyszenie czy szkoła dynamicznie się rozwinęła? Pochwal się swoim sukcesem i zgarnij nagrody!

Nagraj krótki, amatorski filmik, w którym zaprezentujesz swój projekt zrealizowany dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich. Wejdź na stronę https://dniotwarte.eu/pokaz-swoj-projekt, wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij filmik. Szczegółowe informacje o akcji konkursowej znajdziesz w Regulaminie.

Źródło: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

okladka1
okladkasierpien
okladkabiul copy copy

Filtry